Главная » Блог та Новини » Віртуальна реальність на театральній сцені

Віртуальна реальність на театральній сцені

Театральне мистецтво, яке прийшло з глибини століть, переживає переломний момент, перебуваючи на стику споконвічних канонів жанру та сучасних тенденцій. Зараз, коли для створення кінофільмів використовуються різні ефекти і комп’ютерна графіка, класичний театр програє кінематографу в плані видовища. З іншого боку, у театру є незаперечна перевага перед кінематографом дійство, що відбувається в реальному часі.Використання цифрових технологій для сценографії робить сучасний театр не просто конкурентоспроможним щодо кіно, але і самобутнім видом мистецтва.

Віртуальна реальність це те, чим сучасний театр притягує свого глядача. Якими б прекрасними не були намальовані декорації, вони застаріли для нашого часу, коли глядач вже не просто спостерігає за дійством з боку, він занурюється в це дійство, практично стаючи безпосереднім учасником.Для цих цілей використовуються медіаекрани. Жвава вулиця, по якій йдуть люди і рухаються автомобілі, що виблискує всіма кольорами веселка, похмура печера, величний собор, розкішний королівський палац чи бідна селянська хатинка все це стає живим і реальним. Таку реальність не під силу створити навіть досвідчені майстри-декоратора!

У використання LED екранів для сценографії в театрі є ще одне колосальна гідність мобільність. На відміну від громіздких декорацій, монтаж і демонтаж відеообладнання не займає багато часу, а саме обладнання не займає багато місця і, тим самим, полегшує транспортування. ого ж відпадає необхідність у використанні десятків декорацій, адже їх замінюють реалістичні картинки на екранах. Простіше кажучи, віртуальна реальність це видовищно, практично, до того ж це рішення підійде і для великої театральної сцени, і для камерних вистав. Вся справа в кількості і розмірах екранів.

Віртуальна реальність за доступну ціну таке рішення для театрів пропонує компанія “Світлосила”, провідний виробник світлодіодних екранів і вивісок в Україні. Ми гарантуємо кожного замовника індивідуальний підхід, найвищу якість готової продукції і кваліфікований супровід на всіх етапах, починаючи з розробки проєкт і закінчуючи сервісним обслуговуванням і технічною підтримкою.