Главная » Блог та Новини » Світлодіодні відео стіни і міський ландшафт

Світлодіодні відео стіни і міський ландшафт

Світлодіодні відео стіни на міських будівлях не розкіш, а джерело естетичного задоволення! Вони розбавляють монотонність багатоповерхівок, привносять яскраві фарби в міські пейзажі, радують перехожих. Язики полум’я, водоспади, екзотичні пейзажі на величезних медіаекранах красиво, яскраво, вражаюче контрастує з бетонними джунглями.

Сан-Франциско, вулиця 50 Fremont

Попри те, що відеостіна розташована всередині будівлі, крізь скляні вхідні двері її прекрасно видно з вулиці. Електронне табло розташовані по всій стіні, обрамляючи ліфтові прорізи. Таким чином, створюється просторовий ефект, нібито, заходячи в один з отворів, людина переходить в іншу реальність. Наприклад, поглиблюється в ліс або проходить крізь потік водоспаду люди, що працюють в цій будівлі, вважали за краще інтерактивним зображенням пейзажі з дикої природи.

Сан-Франциско, вулиця 350 Mission

У тому ж Сан-Франциско, але на іншій вулиці, власники фінансового центру також вирішили доповнити монотонну конструкцію яскравими квітами, як результат дві відео стіни в холі будівлі, одна з них на першому поверсі. Цей поверх виконаний у вигляді скляного фасаду, тому конструкція з LED екранів чітко проглядається з вулиці.Особливість цієї відео стіни кутова візуально безшовна конструкція, на якій зображення плавно і без єдиного спотворення перетікає з фронтальної сторони на бічну. Для досягнення такого ефекту використовуються спеціальні світлодіодні кабінети. Ще одна родзинка такої конструкції зображення, підібрані спеціально під неї з урахуванням всіх технічних особливостей. Дизайнери підкреслюють, що на інших типах відеостін ці ж зображення виглядають інакше.

Відеостіни це порівняно нове, оригінальне і практичне рішення для дизайнера. Зображення можна міняти, що виключено в разі розпису стін. Завдяки сучасним технологіям конструкцію легко вписати в інтер’єр або встановити зовні будівлі. Крім того, світлодіодна апаратура відрізняється економічністю і споживає порівняно невелика кількість електроенергії. Тому вже зараз можна сміливо сказати, що майбутнє за світлодіодними відео стіни!

Компанія “Світлосила” готова наблизити це майбутнє і створити відео стіну спеціально для вас!