Главная » Сфери застосування » Торгові центри

LED реклама для ТРЦ і Бізнес-Центрів

Що стосується LED реклами для ТРЦ і бізнес-центрів, то самим актуальними для них звичайно ж є LED медіафасади. Це не тільки привернути увагу клієнта, як цільового, так і випадкового, це ще імідж і статус.

Рухомі рядки

Наприклад, в вашому офісному центрі здаються в оренду приміщення, ви можете продемонструвати цю інформацію на фасаді вашого будинку у вигляді рухомого рядка, а коли даний вид інформації стане не актуальний просто поміняти програмну установку рядка на більш актуальну для вас інформацію. Це робиться дуже просто, фахівці нашої компанії ознайомлять вас з подібними можливостями.

Популярні розміри рухливих рядків:

2 + 2 = ?

LED вивіски

Подібну ж інформативну функцію можуть виконувати і LED медіавивіски. За функціональним навантаженням, це як би наступний крок після рухливих рядків. До будь-якого роду текстової інформації можна додати фонове супроводження, розширення можливостей передачі кольору (є вже не тільки кольору, а й відтінки).

Популярні розміри LED вивісок:

3 + 5 = ?

LED медіаштендери

Також актуальними будуть такі рекламні ходи як LED медіаштендери, розміщення, біля входу в ТРЦ, або ж на різних поверхах, при входах в окремі бутики або розважальну частину центру.

Для розрахунку вартості відправте заявку:

Внутрішні LED екрани

Чи не малої рекламної користі для торгових центрів володіють і великі LED екрани. Які можуть демонструвати відвідувачем ТЦ або ТРЦ, які враження вони отримають від того чи іншої розваги, або які акції зараз проходять в яких магазинах.

Популярні розміри LED екранів:

Зовнішні LED екрани

При цьому, вся ця інформація подана на величезному красивому екрані, красивим професійним відеороликом. Що може бути більш привабливим для споживача, ніж обіцянка отримання задоволення?

Популярні розміри LED екранів:

LED медіафасади

LED медіафасади вкрай актуальні для залучення уваги та інформування навіть просто людей, які ходять про актуальні акції та розважальних програм, які їм може запропонувати ваш торгово-розважальний центр.

Для розрахунку вартості відправте заявку:

Приклади LED оформлення для ТРЦ і бізнес-центрів