LED оформлення для стадіонів і спортивних комплексів

Для стадіонів, спортивних комплексів і просто спорт залів популярними є великі й малі LED екрани. Це основне діалогове вікно між відвідувачами, і тим, що відбувається навколо них.

Електронні LED табло

Знаходяться на біговій доріжці відвідувачам фітнес-клубу буде дуже актуально показати будь-яку корисну інформацію про переваги саме вашого спортивного центру, додаткових програмах та знижок. Тут можуть бути корисними як електронні табло, так рухомі рядки.

Для розрахунку вартості відправте заявку:

0 + 7 = ?

LED екрани

Наприклад, вже давно не можна собі уявити величезний стадіон без великого LED екрана, на якому йде детальна online трансляція, що відбувається на «арені». Це ж стосується спортивних клубів і залів.

Популярні розміри LED екрану:

1 + 3 = ?

Рекламні щити

Рекламні LED щити, розташовані по периметру спортивного поля, виступають не менш ефективним носієм реклами. Тому, що під час проведення якогось турніру або чемпіонату, увагу відвідувачів прив’язане саме до поля на якому відбувається дія. Таким чином, вони звернуть увагу і на запропоновану їм рекламну інформацію.

Для розрахунку вартості відправте заявку:

3 + 5 = ?

Медіафасади

Що стосується спорту, то тут медіафасади, це більше показник статусу спортивної арени ніж рекламні носії. На подібних фасадах можна транслювати анонси майбутніх спортивних заходів та рекламні ролики спонсорів чемпіонату.

Для розрахунку вартості відправте заявку:

0 + 1 = ?

Приклади LED оформлення для стадіонів і спортивно-розважальних комплексів