LED екрани, вивіски, табло для SPA і салонів краси

Дана сфера бізнесу в основній своїй масі орієнтована на жіночу половину населення. Тому LED реклама для SPA і салонів краси незамінна, адже жінки, як відомо, «люблять очима». Шляхом чого, кожна шанована себе жінка має в наявності «розважального арсеналу» SPA салону або салон краси LED екрани, на яких програються різні рекламні ролики, промо-ролики з продукцією використовуваної в даному салоні.

Рухомі рядки

Використання рухомого рядка, наприклад, на фасаді будівлі, дозволять вам коротко швидко і якісно проінформувати ваших потенційних клієнтів щодо акцій і спеціальних пропозицій, які наразі пропонує ваш салон.

Популярні розміри рухливих рядків:

0 + 2 = ?

Однокольорова LED медіа вивіска

Для салонів краси також актуальними можуть бути інформаційні LED медіавивіски, розміщені, наприклад, на фасаді будівлі салону. На такого роду табло можна вказати перелік найбільш популярних послуг, і, за бажанням, їх вартість. Це дозволить виділити ваші переваги на тлі конкурентів.

Популярні розміри LED вивісок:

0 + 3 = ?

Повнокольорова LED медіа вивіска

Щодо того на який же вивісці зупинити свій вибір, однокольорової або повнокольорової, тут вже на вибір замовника. Основне на що треба робити ставку при виборі, це яке буде призначення для вивіски?

Популярні розміри LED вивісок:

0 + 7 = ?

Внутрішні LED екрани

Такого роду LED екрани найчастіше розташовані в так званому «залі очікування», щоб допомогти прекрасній дамі скоротати час до того, як її зможе прийняти майстер, до якого вона записана.

Популярні розміри внутрішнього LED екрану:

0 + 2 = ?

Приклади LED реклами для SPA і салонів краси