LED реклама для Нічних клубів та концертних майданчиків

Для нічних клубів найактуальнішим, мабуть, буде яскравість. Жоден концертний зал не може уявити себе без великого медіаекрана, але частіше за все вони є дуже енерговитратними, і тут на допомогу приходять нові технології у вигляді великих LED екранів.

Світлодіодні рухливі рядки

При вході в будь-який розважальних приміщеннях абсолютно не зайвим буде такий атрибут, як яскравий який привертає увагу рухомий рядок. У зоні бару також можна застосувати інформаційні LED медіавивіски з інформуванням відвідувачів бару про, скажімо, “коктейлі дня”. У нішах же нічного клубу можна розставити LED медіаштендери з рекламними роликами “спонсорів” клубу. До речі, це може бути ще й додатковим заробітком для власників нічних клубів.

Популярні розміри рухливих рядків:

0 + 3 = ?

Внутрішні LED екрани

LED екрани виконую ту ж роль, що й звичні нам РК, але є менш витратними в плані електроенергії та значно перевищують якість подачі візуальної інформації та передачі кольору. Ці ж екрани будуть актуальні для нічних клубів. На них можна показувати все що завгодно, online трансляції того, що відбувається в клубі. До речі, дуже багато нічних клубів на Заході вже давно використовують подібний «ефект присутності». Це створює особливу атмосферу.

Популярні розміри LED екрану:

2 + 1 = ?

Приклади LED оформлення для нічних клубів, концертних залів і майданчиків