LED реклама для Брендових магазинів і фірмових бутіків

Всі брендові магазини та бутики просто зобов’язані мати у своєму арсеналі великі LED екрани на яких можуть програватися різні промо-ролики бренду представленого в даному відділі, відеокліпів популярних виконавців, покази високої моди. Чим вище статус магазину, тим більше його власнику треба задуматися над наявністю подібного рекламного рішення.

Повнокольорові LED вивіски

Певну нішу в плані користі по залученню уваги клієнта також займають LED медіавивіска. Розташована на такому носії при вході в магазин інформація обов’язково приверне увагу.

Популярні розміри LED вивісок:

6 + 0 = ?

Внутрішні LED екрани

Внутрішні LED екрани, розміщені в конкретному відділі магазину, будуть дуже актуальні для демонстрації промо-роликів того чи іншого бренду одягу або інших товарів пропонованих покупцям. Розміщений же на загальній території екран, може інформувати відвідувачів щодо послуг пропонованих неподалік.

Популярні розміри внутрішнього LED екрану:

5 + 3 = ?

Зовнішні LED екрани

Зовнішні ж LED екрани, будуть привертати увагу відвідувачів безпосередньо до бутіку або магазину. На них можна розміщувати інформацію про пропоновані знижки, акції та інші акції пропонованих їм в цьому торговому центрі.

Популярні розміри LED екрану:

4 + 3 = ?

Для великих же торгових центрів невід’ємною частиною іміджу є LED медіафасади на яких можна транслювати промо-ролики реклами вашого ТЦ, а також ролики брендових магазинів, які розміщені в ньому.

Приклади LED оформлення магазинів і брендових бутіків