LED оформлення банків і фінансових установ

Для банківської сфери в першу чергу актуальна стриманість і ненав’язливість. Тут не підійде миготлива вивіска з назвою банку. Так, це приверне увагу, але в такий банк відвідувач навряд чи звернеться для розміщення там свого депозиту.

LED Рухомі рядки

Рухливий рядок, розміщений на фасаді будівлі банку, може абсолютно ненав’язливо інформувати про нові умови депозитного вкладу, про послуги, які пропонує банк.

Популярні розміри рухомого рядка:

4 + 4 = ?

Електронні LED табло обміну валют

Електронне табло обміну валют це вже класика жанру для банків і фінансових установ. Вони легкі в управлінні, що особливо актуально коли курс міняється по кілька разів на день. Більше не треба міняти значки вручну. Задав на комп’ютері нові параметри інформації, і ваші клієнти вже бачать оновлені дані.

Для розрахунку вартості відправте заявку:

2 + 0 = ?

Світлодіодні LED вивіски

А ось проінформувати перехожих про процентну ставку депозиту, в різних валютах, за допомогою акуратною витриманою в класичному стилі або стилізованої під ваш корпоративний стиль LED вивіскою, розміщеною, скажімо, на фасаді вашого банку, буде дуже навіть доречно.

Популярні розміри світлодіодних вивісок:

5 + 3 = ?

LED екрани

Також доречними будуть LED екрани, на яких можна розмістити рекламний ролик з перевагами вашого банку, депозитів, пенсійних програм та іншого. Популярність таких екранів найчастіше залежить від прохідності в банку. Точніше, від затримок обслуговування в чергах. Коли ти сидиш в черзі, перше на що ти звертаєш увагу це яскравий екран з корисною для тебе інформацією.

Популярні розміри LED екрану:

0 + 7 = ?

Приклади LED оформлення для банків і фінансових організацій України