Главная » Сфери застосування » Автосалони, СТО

LED реклама для Автосалону, шиномонтажу, СТО

Якщо говорити про автосалони, то їм просто не обійтися без LED екранів на яких буде проводиться трансляція різних автопробігів, тест-драйвів, рекламних роликів, які розкривають всю красу моделей авто, представлених в даному салоні.

Рухливі рядки

 Рухливий рядок, це один з надійнийх способів привернути увагу потенційного споживача товарів і послуг. При цьому, крім залучення уваги, вона може виконувати ще одну дуже важливу функцію донести до споживача ваші найвигідніші для них “спеціальні пропозиції”.

Популярні розміри рухливих рядків:

1 + 0 = ?

Одноколірні світлодіодні LED вивіски

Якщо говорити про шиномонтажних станціях або СТО, то їм куди більш корисними будуть світлодіодні LED медіавивіски. На них можна коротко подати основну інформацію про послуги та вартість. Пов’язано це з тим, що в ці заклади клієнти звертаються з конкретною метою. Вони не мучаться з вибором, як, наприклад в автосалоні, їм потрібна конкретна послуга. Тут відвертальні маневри будуть тільки зайвими.

Популярні розміри LED вивісок:

0 + 6 = ?

Повнокольорові світлодіодні LED вивіски

LED вивіски в даній сфері так само можна застосовувати як рекламні носії, а не тільки як інформери додаткового сервісу пропонованого АЗС.

Популярні розміри LED вивісок:

0 + 7 = ?

LED екрани

А ось якщо говорити про автосалони, то як раз тут потрібні саме великі LED екрани. Які будуть створювати повний ефект присутності, що допоможе відвідувачам салону повністю перейнятися створеної в салоні атмосферою, найчастіше саме це призводить до покупок.

Популярні розміри LED екрану:

1 + 2 = ?

Приклади LED реклами для СТО, Автосалонів