LED оформлення для аптек, клінік і медичних центрів

Природно, що класикою жанру в даній сфері діяльності вже давно стали, так звані, «аптечні LED хрести».

Одноколірний аптечний LED хрест

Жодна шанована себе аптека зараз не працює без яскравого миготливого різними кольорами (найчастіше зеленим і червоним) аптечного хреста. І це не дивно. Адже саме такого роду емблема може проінформувати перехожого, з відстані кількох сотень метрів, що неподалік є аптека.

Популярні розміри аптечних LED хрестів:

0 + 1 = ?

Повноколірний аптечний LED хрест

Аптечні хрести можуть бити різної форми та конфігурації, тут все на розсуд замовника. Можуть бити як повнокольорові, так і монохромні, як односторонні, так і двосторонні. Як правило, дизайн для них вибирає безпосередньо замовник відповідно до технічних вимог, призначеної йому роллю, і природно, виконаний в корпоративному стилі медичного закладу.

Популярні розміри аптечних LED хрестів:

2 + 1 = ?

Рухомі рядки

Рухомі рядки можуть виступати відмінним носієм інформації про знижки пропонованих аптекою на ті чи інші препарати, демонстрацією графіка роботи, та й власне про додаткову інформацію яку ви хочете донести проходить повз потенційного споживача ваших послуг.

Популярні розміри рухливих рядків:

2 + 2 = ?

LED медіавивескі

Для аптек, втім, як і для інших медичних центрів також будуть актуальні LED медіавивіски. Наприклад, таким чином можна прописати назву центру або аптеки. Це вже далеко не в новинку.

Популярні розміри LED вивісок:

3 + 3 = ?

Приклади застосування LED реклами для медичних установ