Главная » Про нас

Компанія «Світлосила» – понад 10 років працюємо для Вас!

Компанія «Світлосила» почала свою історію в 2009 році та зарекомендувала себе одним з лідерів на ринку рекламної індустрії з виробництва світлодіодних екранів і LED вивісок. Фахівцями нашої компанії було реалізовано понад 1000 різноманітних проектів. Це перш за все LED рухомі рядки, табло курсу валют, табло для АЗС, медіа-фасади, рішення для транспортних служб, інтер’єрні рішення, відеовивески, світлодіодні екрани, що дозволило залучити десятки тисяч клієнтів нашим замовникам.

Наші відмінні риси

  • Мы специализируемся на визуальных коммуникациях в сфере рекламных технологий наружного и внутреннего использования.

  • В штате компании работают профессиональные технические специалисты и маркетологи.

  • На рынке более 5 лет.

  • За время деятельности компании реализовано более 600 проектов.

  • Компания имеет полный цикл производства в Киеве. Контроль качества продукции проводится на всех этапах производства. За счет чего наша продукция подкреплена гарантийными обязательствами и полной технической поддержкой.

  • Компания имеет отдел разработок, который непрерывно следит за новинками на рынке LED экранов и регулярно внедряет новые продукты на украинский рынок.

  • Мы не продаем, а находим оптимальные решения для наших клиентов чтобы приобрести индивидуальность, привлекательность и самое главное повысить продажи.

Власна виробнича база в місті Києві та підбір якісних що комплектує пояснює довголіття роботи всієї продукції, що випускається нами продукції. Ми є компанією повного циклу. Це означає, ми гарантуємо реалізацію проєкту під ключ, починаючи від проєктно-технічної документації, дизайну, розробки контенту і закінчуючи сервісним обслуговуванням.

Місія компанії «Світлосила» – створення нового медійного простору на основі новітніх-передових світлодіодних технологій.

Наші фахівці завжди готові надати Вам кваліфіковану допомогу і зорієнтувати в розмаїтті нашої продукції. Телефонуйте, пишіть і ми знайдемо оптимальний варіант саме для вас!