Главная » Блог та Новини » Показники якості зображення на світлодіодному екрані

Показники якості зображення на світлодіодному екрані

Від якості зображення, що транслюється на світлодіодний екран, безпосередньо залежить сприйняття контенту людиною. Картинка може як залучити, так і відштовхнути увагу, а, значить, від її якості залежить рекламний ефект контенту.

Що є показником якості зображення на світлодіодному екрані? Чи завжди показники прямо пропорційні якості візуального контенту?

У статті “Як влаштований LED екран” ми говорили про такі параметри, як дозвіл екрана. Серед обивателів існує думка, що чим вище дозвіл, тим краще якість картинки на екрані. Це не зовсім так. Дозвіл екрану вибирається, виходячи із завдань, для яких призначене обладнання. Так, екран з низьким дозволом не підійде для закритого приміщення. І, навпаки, для відкритого простору, який передбачає більшу відстань для перегляду, не підійде монітор з високою роздільною здатністю, призначений для перегляду картинки з близької відстані.

Яскравість LED екрана не менш важливий показник. Вибір яскравості, як і вибір дозволу, залежить від завдань екрану і освітлення. Цей параметр вимірюється в нотах. Затвердження “яскравіше значить краще” – не більше, ніж ще один міф, який існує серед обивателів. Надмірна яскравість стомлює очі, викликає роздратування і відштовхує замість того, щоб привертати увагу. Відомий випадок, коли власники нічного клубу зазнавали збитків через занадто яскравий екран в приміщенні. У приглушеному світлі досить екрану з невеликою яскравістю (1000 ніт), при яскравому освітленні необхідний екран з показниками яскравості 1500 – 2000 ніт.Для зовнішніх конструкцій медіафасадов, рекламних носіїв необхідне устаткування з яскравістю від 5000 або навіть 8000 ніт. Простіше кажучи чим більше світла, тим яскравіше повинен бути медіаекран.

Такі параметри, як частота зміна кадру і частота оновлення кадру, особливо важливі, якщо екран призначений для трансляції відео.

Компанія “Світлосила” – лідер українського ринку з виробництва та встановлення світлодіодних екранів. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного замовника. Просто поставте свою задачу і наші інженери підберуть правильні параметри обладнання для ваших цілей, будь то невеликий екран для внутрішнього використання або величезні медіафасади.