Главная » Блог та Новини » Перспективи світлодіодних медіаносіїв

Перспективи світлодіодних медіаносіїв

В Європі, Америці і ряді інших країн світлодіодні екрани вже стали нормою повсякденного життя. Україна поки не може похвалитися таким фактом. Проте, популярність таких медіаносіїв в нашій країні зростає. Наскільки перспективні LED-екрани і їх використання? У яких сферах?

Цікаве дослідження було проведено в Америці. В опитуванні взяло участь понад 10 тисяч жителів великих міст, вік опитаних від 18 років. Статистичні дані дослідження виглядають наступним чином:

• 34% опитаних чітко запам’ятали рекламні ролики, переглянуті на медіаекранах за останній місяць;
• 52% мандрівників точно запам’ятали інформацію на світлодіодних носіях, розташованих уздовж трас, на заправках, в аеропортах і т.д .;
• 40% опитаних змогли згадати показану на екранах інформацію, надану поліцією і ФБР (злочинці в розшуку, надзвичайні ситуації, які зникли люди);
• 75% респондентів звертають увагу на світлодіодні екрани, розташовані на міських вулицях.

Крім того, дослідження показало, що все більша кількість людей вважає за краще медіаекрани статичним рекламним носіям.

Статистика говорити сама за себе! До неї додаються Такі Чинник, як Надійність конструкції, оперативний монтаж і обслуговування, можливість моментально завантажувати й змінювати контент, а також стійкість медіаекрана до погодних умов. Всі ЦІ фактори в сукупності дозволяють зробити Висновок про ті, то LED-екран – річ перспективна, и майбутнє за цифровими медіаносіями. В Україні таке обладнання поки що не так популярно, як в більш розвинених країнах, але ми впевнені, що в нашій країні є всі перспективи для зростання популярності світлодіодних інформаційних носіїв!

Компанія “Світлосила” є лідером по виробництву і монтажу світлодіодних екранів на українському ринку. Наше обладнання не поступається європейським аналогам за якістю, попри те, що коштує значно дешевше. Ми гарантуємо кожного замовника індивідуальний підхід і прозорість роботи на будь-якому етапі, починаючи з виїзду на об’єкт і закінчуючи запуском обладнання в роботу. За час свого існування на ринку компанія “Світлосила” створила собі бездоганну репутацію, і найкращий доказ тому наша продукція в дії і позитивні відгуки вдячних клієнтів.