Главная » LED медіафасади

LED медіафасади

LED медіафасади – це технології втіленого майбутнього! Саме так кажуть про цей вид продукції маркетологи та піар менеджери всього світу. LED медіафасад – це втілення найяскравіших і сміливіших фантазій, це необмежені можливості. І насамкінець, це просто красиво.

LED медіафасад – король вражень!

Як не дивно, але одне з найбільш пам’ятних вражень, отриманих туристами, які відвідали такі міста як Нью-Йорк, Дубаї, Гонконг – це незабутня барвистість фасадів будівель, коли заходить сонце … Сучасні технології дозволяють раніше нудному фасаду будівлі загорятися мільярдами вогнів, стаючи величезним відеоекраном – вікном у світ медіа.

Що ж таке світлодіодні медіафасади?

Світлодіодні фасади, по-суті, великі екрани. Вони можуть бути бути будь-яких форм і розмірів, тому що виконуються під замовлення і складаються з блоків. Екран можна встановити як на всю будівлю по периметру, так і на будь-яку його конкретну часть.

Сама по собі конструкція являє собою сітку, по прутах якої прокладено велику кількість світлодіодів. Саме за рахунок своєї структури дана громіздка, на перший погляд, конструкція абсолютно не заважає огляду з внутрішньої частини будівлі, якщо, наприклад, розміщена на скляному фасаді.

Вартість та вигода LED медіафасадів

Наявність LED медіафасаду для того чи іншого будинку або закладу, це скоріше показник статусу, ніж життєва необхідність. Але ж саме у статусі і полягає основний магнетизм для потенційних споживачів. Люди швидше підуть навіть за самими буденними покупками в торговий центр, який приваблює своїми вогнями, ніж в магазин, що знаходиться у них під будинком. Бо в момент відвідування вони відчувають і себе частинкою тієї казки, того статусу.

До переваг медіафасадів для їх власників сміливо можна віднести момент додаткового заробітку з боку рекламодавців. Це величезний рекламний монітор. Всі найбільші компанії та бренди будуть бажати розмістити на ньому свій рекламний блок. Таким чином вартість LED фасаду дуже швидко окупить себе!

Компанія «Светосила» може запропонувати своїм клієнтам великий вибір вже готових конструкцій повністю придатних до монтажу, а також розробку за індивідуальними параметрами та вимогами замовника, і, звичайно, ми проводимо подальше сервісне обслуговування. Прийняли рішення підвищити статус свого ТРЦ або автосалону? Вирішили замовити LED медіафасад уже зараз? Телефонуйте нам, ми все організуємо в найближчі терміни!

Види світлодіодних медіафасадів

конструкция прозрачного фасадного led экрана

Модульна система
Модульний медіафасад являє собою комплекс панелей змонтованих разом на несучу конструкцію.
На різницю від інших систем модульний медіафасади найкращим чином підходить для установки на глухих стінах, тому що він має низький рівень світлопроникності. Структура даного виду рішень забезпечує до 65% світлопроникності. Модульна система дозволяє збирати медіафасади різного розміру і складності. Як із вертикальним так і горизонтальним дозволом пікселів.

конструкция фасадного led экрана
Рейкова (лінійна) система
Рейкова система медіафасадов складається із закріплених між собою по черзі кольорових світлодіодних рейок, ще їх називають трубками. Кріплення проводиться за допомогою сталевої нержавіючої сітки. Необхідний дозвіл пікселів по горизонталі медіафасади залежить від моделі лінійки. Залежно від цілей і завдань медіафасади підбирається вертикальний крок пікселя, так, як це впливає на пікселізацію (дозвіл) і відстань перегляду. Розрахунок необхідного кроку пікселя безпосередньо залежить від площі медіафасади.
У тому випадку, якщо при інженерному плануванні фасадного рішення, основним завданням є динамічна повнокольорове підсвічування будівель, показ символів, логотипів або рекламної інформації у вигляді тексту, то найкращим рішенням буде вибрати медіафасади з великим кроком пікселя як по горизонталі, так і по вертикалі. Цей варіант значно економніший варіант з малим кроком пікселів. Але другий варіант хороший тим, що дозволяє зображати на медіафасади зображення високої якості при максимальній його чіткості.
led модули

Кластерна система (світлодіодна сітка)
Кластерні медіафасади мають свою назву завдяки тому, що складаються зі сполучених тросової системи світлодіодів. Дана система монтується на найбільш незручних поверхнях і площинах. Даний тип рішень рекомендується монтувати на великі (гігантські) об’єкти, складних форм. Так само, застосовується для підсвічування фасадної плоскості будівель. Кластерні медіафасади обволікає фасад будівлі та має велику світлопроникність. Своєю чергою, з відстані виглядає як чітке повнокольорове зображення.
При плануванні кластерні медіафасади відповідно до цілей його застосування, вибирається необхідний крок пікселя. Мінімальна відстань між кластерами може становити 100мм.
Існує величезна кількість моделей даного виду діодів як для денного, так і суто для вечірнього використання. Так само, особливістю кластерні медіафасади є можливість фарбування кластерів в будь-який колір РАЛ.

Приклади LED медіафасадів