LED Термінологія

Абревіатурою LED позначають світлодіоди. Діоди LED – це альтернативне джерело світла, який має переваги в порівнянні з лампою розжарювання. Головні плюси альтернативних ламп це низька температура роботи та досить тривалий термін служби. В основі такої лампочки застосовується хімічна сполука, через який проходить електричний струм. Від хімічного наповнювача залежить колір світлодіода, вироби можуть забезпечувати світіння всіляких відтінків.

У виготовленні екранів використовують світлодіоди наступних кольорів: red – червоний, yellow – жовтий, green – зелений, blue – синій, white – білий, а також сполуки цих кольорів. Зі світлодіодів основних кольорів: червоного, зеленого і синього складається піксель.

LED Піксель

LED пиксель

Пікселем називають точку світла на екрані, це найменший елемент системи екрану. Пікселі можуть складатися з різної кількості світлодіодів. З таких точок складаються екрани сучасних телевізорів, смартфонів, монітори комп’ютерів і планшетів. Світячись, пікселі з’єднуються в зображення і відеоролики.

Крок пікселя

Шаг LED пикселя

Крок пікселя це відстань между центральними частинами сусідніх пікселів. Чим менший цей період, тим чіткіше і якісніше буде картинка на екрані.

Розширення

Разрешение LED Экрана

Один з найпопулярніших термінів, з яким стикаються покупці техніки це дозвіл екрана. Цей термін позначає кількість пікселів, які містяться у фізичній частини. Чим більше пікселів, тим більше інформації може передати екран. Щоб з’ясувати загальну кількість точок, необхідно помножити пікселі, що знаходяться по ширині таі довжині екрану. На зображенні ширина позначена, як W, а висота H.

Кут огляду

Одним з важливих критеріїв вибору LED екрана є кут огляду. Залежно від застосування техніки і цілей, покладених на неї, кут може бути різним. Саме тому компанія «Світлосила» намагається забезпечити покупців екранами з різними кутами огляду, щоб кожен знайшов для себе необхідний виріб.

Широкий кут огляду необхідних екранів, встановлених на вулицях, біля торгових центрів, в парках, розрахованих на широку публіку, яка повинна побачити, що відбувається на екрані з різних точок. Екрани з кутом огляду, зосередженим на певну область встановлюють на концертах і шоу, де важлива безпосередня спрямованість на глядача.

Оптимальним кутом огляду вважається той, який дозволяє побачити картинку без спотворення зображення і з нормальною передачею кольору. На область перегляду може впливати час доби, умови освітленості навколишньої території. Відповідно кут може розширюватися і звужуватися в залежності від зовнішніх факторів.

Яскравість

Важливим критерієм у виборі LED екрану, безумовно, є яскравість. Цей показник вимірюється в канделах (кд). Якщо вимірювати яскравість певного екрана, то показники зводяться до вимірювань кд на квадратний метр.