Главная » Корисна інформація » Способи монтажу LED екрана

Способи установки LED екранів

1. Установка LED екрана на дах

Установка LED экрана на крышу

Установка LED медіавивески на дах може бути застосована для вуличних дисплеїв. Це досить серйозна і складна робота, яка повинна виконуватися фахівцями.

2. Підвісний монтаж LED екрана

Подвесной монтаж LED экрана

Зазвичай підвісні конструкції можуть використовуватися не тільки на вулиці, але і всередині будівлі. Цей вид установки вважається середнім, він не настільки трудомісткий, як установка на дах, але також вимагає зусиль і знань.

3. Монтаж LED екрана на одну опору

Монтаж LED экрана на одну опору

Класичний вид установки екрану, найбільш часто його можна зустріти на вулицях і узбіччях. Цей варіант установки середнього ступеня складності.

4. Установка LED екрана на дві опори

Монтаж LED экрана на две опоры

На дві опори LED екран встановлюється на спортивних стадіонах, іподромах, на вулицях. Цей варіант монтажу середній по трудомісткості.

5. Настінна вмонтована установка LED екрана

Настенная вмонтированная установка LED экрана

Вмонтований в стіну екран все частіше використовується на вулиці для рекламних та інформаційних LED екранів, але всередині приміщення його також іноді можна застосовувати. Це також середній за складністю спосіб монтажу.

6. Настінна підвісна установка LED екрана

Настенная подвесная установка LED экрана

Однією з популярних легких ступенів монтажу є установка екрана на стіну, підвісний варіант найбільш популярний всередині будівлі.

7. Настінна установка LED екрана на куточки

Настенная установка LED экрана на уголки

В даному випадку на стіну спочатку монтуються куточки, а потім LED екран. Така установка екрана також відноситься до легкого ступеня складності монтажу.

Варіанти монтажу, наведені вище, найпопулярніші способи встановити рекламний або інформаційний світлодіодний екран. Найчастіше для екранів, які застосовують на вулиці, використовують варіанти з опорами. Якщо ж необхідно встановити екран в будівлі, наприклад, гармонійно вписати його в інтер’єр нічного клубу, ресторану, фітнес-центру або прикрасити ним якийсь захід найчастіше використовують настінні варіанти установки.

Наші фахівці підберуть найбільш зручний спосіб монтажу для Вашого випадку, і надійно зафіксують екран в необхідному положенні.