Главная » Корисна інформація » Питання відповідь

У цьому розділі зібрані відповіді на всі поширені нашими клієнтами питання

Питання по світлодіодних LED-медіаекранах

Що таке світлодіодний екран?

Світлодіодний екран це величезний телевізор, який відрізняється способом передачі зображення. Замість екранно-променевої трубки зображення виводиться за допомогою пікселів. У кожному з пікселів знаходяться дрібні діоди червоного, зеленого і синього кольорів. Пікселі загоряються так, щоб створити необхідний колір. Кількість квітів, які можуть відтворювати світлодіоди, налічується близько 16,5 мільйона. тим, що може бути будь-яких розмірів. Світлодіодний екран набагато яскравіше LCD панелей і може збиратися будь-яких розмірів і відповідати будь-якого дизайну.

З чого складається світлодіодний екран?

Світлодіодний екран складається з монтажних плат на яких розташовані світлодіоди. Ці плати називаються «світлодіодними модулями». Для більших екранів використовуються «кабінети».
Світлодіодні модуль це плата, з лицьового боку якої розміщені світлодіоди, а на звороті електронні елементи. Різні дозволу екрану вимагають різних світлодіодних модулів, які мають різних розмірів: 320х160мм 130х65мм, 160х160 мм, та ін. До складу модуля входить: світлодіодна маска, світлодіоди і монтажна плата.

Кабінетний модуль являє собою великий квадрат складається з декількох світлодіодних модулів, змонтованих на герметичний корпус, всередині якого встановлені всі необхідні для життєдіяльності екрану компоненти, такі як: приймаюча карта, блоки живлення, охолодження. Кабінетний модуль може працювати як частина екрану, так і бути самостійною його одиницею.

Зовнішній або внутрішній екран? Захист від зовнішнього середовища.

Як відомо, світлодіодні екрани діляться на вуличні (outdoor) і внутрішні (indoor). Вуличний світлодіодний екран повинен володіти належною герметичністю. Всі елементи екрану, такі як блоки живлення, силові кабелі, роз’єми повинні бути захищені від негоди. Вуличні та зовнішні екрани мають свій клас захисту. IP.

IP – є міжнародним стандартом захисту обладнання пов’язаного з електроживленням від зовнішніх впливів. Код класу захисту виглядає наступним чином: IPXX, де ХХ дві цифри. Перша цифра являє собою захист від твердих предметів або матеріалів, від дотику людиною до струмопровідних частин і про захист від механічних пошкоджень (проникнення твердих предметів). Друга цифра визначає ступінь захисту від проникнення вологи.

Класифікація захисту від твердих предметів:

0 Немає захисту
1 від твердих предметів понад 50 мм, немає захисту від свідомого контакту
2 від твердих предметів понад 12 мм, наприклад, пальці людини
3 від твердих предметів розміром понад 2,5 мм (інструменти й проведення)
4 від твердих предметів розміром понад 1 мм (інструменти, дроти, і маленькі дроти)
5 від пилу обмеженої кількості. Повний захист від контакту
6 повністю захищений від пилу і контакту

Класифікація захисту від рідини:

0 Немає захисту
1 від вертикально падаючих крапель води, наприклад, конденсат
2 від прямих струменів води до 15 ° від вертикалі
3 від прямих струменів води до 60 ° від вертикалі
4 від розпиляння води в будь-якому напрямку
5 від низьконапірних струменів води з усіх напрямків
6 від тимчасового затоплення водою, наприклад, для використання на корабельних палубах.
7 від короткочасного занурення в воду на глибину до
8 від тривалого занурення у воду на глибину понад 1 м
9 від тривалого занурення під тиском

Що таке «крок пікселя» світлодіодного екрана?

«Кроком пікселя» є відстань між центральними точками сусідніх пікселів. Відстань вимірюється в міліметрах, і позначається латинською буквою «Р», таким чином екран з кроком пікселя в 10 мм ми називаємо Р10.

Підібрати необхідний крок пікселя можна наступним чином: він прямо пропорційний комфортної відстані перегляду, тобто екран з кроком пікселя 10 мм. рекомендується переглядати з відстані 10 метрів, екран з кроком пікселя 16 мм – 16 метрів, для 25 мм – 25 метрів. Відповідно, для оптимального визначення кроку пікселя світлодіодного екрана, необхідно розуміти на якій відстані буде знаходиться основна частина глядачів.

Що таке дозвіл світлодіодного екрана?

Дозволом світлодіодного екрана є кількість пікселів на метр квадратний. Це кількість обернено пропорційно кроці пікселя. Тобто, чим менше відстань між пікселями, тим вище дозвіл екрана. Наприклад, екран з кроком пікселя Р10 має 10 000 пікселів на м.кв, а екран Р13 – 5460 пікселів на м.кв.

Яким є найбільше та найменше відстані огляду LED екрану?

Оптимальна відстань огляду світлодіодного екрана визначається двома основними факторами: розмір екрану і крок пікселя. Оптимальна відстань перегляду екрану є перетворенням кроку пікселя в метри. Наприклад, екран з кроком пікселя 16 мм (Р16) має комфортну відстань перегляду від 16 метрів, екран Р10 – 10 метрів. Найбільша відстань перегляду безпосередньо залежить від габаритів екрану і розраховується множенням площі екрану на 10. Так, LED екран розмірами 5 * 4 метри, площа якого 20 м.кв. оптимально переглядати з 200 метрів.Так само, кажучи про оптимальну відстань перегляду, не можна обійти стороною і такі поняття як «читаність» і «видимість». «Читаність» можна визначити відстанню, з якого можна зчитувати текстові символи, що відтворюються на екрані. «Видимість», своєю чергою, визначається відстанню, в межах якого можливо розрізняти візуальні образи на екрані. Як правило відстань, «читаності» завжди у два рази менше відстані «видимості». Якщо говорити про тексти, то тут важливо зауважити те, що читаність їх залежить і від розміру шрифту. Найчастіше, кожен сантиметр шрифту, можна прочитати з відстані 5 метрів. Наприклад, шрифт висотою 10 см можна прочитати з відстані 50 метрів.

Яке співвідношення сторін екрану є оптимальним для світлодіодного екрана?

Коли ухвалено рішення про покупку рекламного ЛЕД екрану, в першу чергу важливо розуміти основну функцію екрану, а саме:
чи буде екран відтворювати ролики, заздалегідь підготовлені дизайнером?
– чи буде світлодіодний екран використовуватися для показу прямих трансляцій.
Наприклад, якщо екран буде відтворювати заздалегідь підготовлені дизайнером відеоролики, тоді співвідношення сторін кадру вибрано практично не має ніякого значення і може бути будь-яких розмірів, бо відео, створене дизайнером заздалегідь адаптовано під відповідний екран і кількість пікселів. Якщо ж, на об’єкті придбання екрані планується показ прямих трансляцій, тоді потрібно визначитися зі співвідношенням сторін екрану. Згідно зі стандартами телевізійного мовлення, еталонним вважається співвідношення сторін 4: 3 або 16: 9.

Питання по світлодіодні LED-медіавивіски

Що таке відеовивіска?

Відеовивіска це електронна інформаційна рекламна площа з можливістю багаторазового виведення на неї інформації шляхом спеціального програмного забезпечення. Залежно від модифікації вивіски, інформація може виводитися за допомогою спецефектів, встановлених в програмі.
Відеовивіскі діляться на такі види як: однокольорові (монохромними) і повнокольорові. Монохромні вивіски можуть бути червоними, синіми, зеленими, білими, жовтими. Можливо, так само, використання монохромних модулів різного кольору в одній вивісці. Такий тип буде “комбінованим”.
Повнокольорові медіавивіски здатні зображати всі кольори, а саме 16,7 млн ​​кольорів, що дає величезну перевагу перед монохромними екранами. Повнокольорові відеовивіски, в першу чергу, виграють можливістю відтворення відеоконтенту, який виглядає набагато красивіше, динамічніше і престижніше будь-якого лайтбоксу, який на сьогоднішній час, майже дорівнює повнокольоровим відеовивескам, але одночасно, програє їй по всім параметрам. З відеовивіскою, ваша вивіска може змінюватися хоч раз в місяць і щодня привертати увагу і викликати інтерес у потенційних клієнтів.Ефективність відеовивіски можна пояснити звичайним прикладом: розташуйте поруч один з одним телевізор і картину. Не мине багато часу, як Ви зверніть увагу, що погляд звернений і утримується на мінливому зображенні телевізора. Це пояснюється тим, що динамічне зображення набагато цікавіше для людської свідомості, ніж звичайна статичне зображення картини.

Способи оновлення контенту вивіски!

Рано чи пізно, інформація відеовивіски втрачає актуальність, у зв’язку з чим її потрібно час від часу оновлювати. Оновлення інформації виконується комп’ютером за допомогою посилання заздалегідь створеного сценарію програми на екран. Відправлення та створення сценарію проводиться спеціальним програмним забезпеченням. Найпоширеніші способи це USB, Ethernet і WIFI. У базовій комплектації відеовивеска оновлюється за допомогою флеш накопичувача USB, з попередньо завантаженим на нього файлом. Флешку необхідно вставити у вивіску, після чого протягом 3-5 сек контролер бачить програму і вміст вивіски оновитися. Так само, з’єднання можна встановити за допомогою інтерфейсу Ethernet або WIFI безпосередньо. Тобто, увімкнувши комп’ютер до відеовивіски, інформацію на ній можна оновлювати миттєво. Зауважимо, що програмне забезпечення з управління світлодіодним відеовивескам і екранами додається і входить у вартість продукції.