Главная » Корисна інформація » Основні типи LED модулів

Основні типи LED модулів від компанії Світлосила

Комплектуючі одна з найважливіших складових будь-якого пристрою. Все LED конструкції, в такому випадку, не є винятком. Ми пропонуємо тільки якість!

Види LED модулів

1. P10 DIP монохромний (робота в режимі рухливого рядка і відеотрансляція)

Перевагою такого варіанту є приємна вартість і високу роздільну здатність. Якщо корпоративний стиль компанії дозволяє використовувати рухомий рядок одного кольору, то вибір на користь цього екрану цілком виправданий.

LED модуль P10-DIP монохромный

2. Р16 DIP RGB (робота в режимі рухливого рядка і відеотрансляція)

У порівнянні з іншими типами повнокольорових модулів, цей варіант найвигідніший за ціною. На жаль, екран має роздільну здатність, тому застосовується лише для LED екранів великого розміру.

LED модуль Р16-DIP-RGB

3. P13 DIP RGB (робота в режимі рухливого рядка і відеотрансляція)

Це оптимальний варіант за ціною і якістю. На відстані близько 12 метрів, потенційний покупець або клієнт побачить інформацію, яку Ви хочете донести.

LED модуль P13-DIP-RGB

4. P10 DIP RGB (робота в режимі рухомого рядка і відеотрансляція)

Висока роздільна здатність і яскравість це головне гідність модуля. Шукайте варіант для чіткого зображення на близькій відстані, тоді вибір на користь даного екрану очевидний. Уже з 5-10 метрів картинка буде відмінною.

LED модуль P10-DIP-RGB

5. P10 SMD RGB (робота в режимі рухливого рядка і відеотрансляція)

Висока роздільна здатність це головне гідність модуля. Шукайте варіант для чіткого зображення на близькій відстані, тоді вибір на користь даного екрану очевидний.

LED модуль P10-SMD-RGB

6. P8 SMD RGB (робота в режимі відеотрансляція)

Найбільш високий дозвіл це головне гідність модуля. Шукайте варіант для чіткого зображення на близькій відстані, тоді вибір на користь даного екрану очевидний. Вже з 4-6 метрів картинка буде відмінною.

LED модуль P8-SMD-RGB

7. Комплектуючі: алюмінієвий профіль, шлейфи, контролери та блоки живлення.

Важливим факторів при виробництві світлодіодної продукції є вибір якісних комплектуючих. Наша компанія використовує тільки перевірені торгові марки наших партнерів. Контролери, що керують LED екраном, супроводжуються програмним забезпеченням, яке встановлюється на комп’ютер покупця і дозволяє синхронізувати процес управління. Програма русифікована і інтуїтивно зрозуміла в використані.

В кожному індивідуальному випадку проєкт ми підберемо якісні комплектуючі згідно з бюджетом замовника.

Алюминиевый профиль
Шлейфы и провода для LED модулей
Контроллеры для LED экранов
Блоки питания для LED экранов

Вище представлені основні й найбільш популярні типи LED модулів і комплектуючі до них, але за бажанням замовника ті чи інші параметри можуть змінюватися. Особливо якщо вікно призначено для досягнення унікальних цілей і в каталозі не представлено необхідного варіанту.

На основі типових модулів ми виробляємо екрани з будь-якими параметрами. Компанія «Світлосила» використовує в роботі тільки перевірені і якісні матеріали та комплектуючі. Наші вироби прослужать довго і стануть вигідною інвестицією.