Главная » Каталог » Рухомі рядки

LED рухомі рядки

LED рухомі рядки призначена для подачі нескладних текстових і графічних зображень, можлива накладка різних ефектів і GIF анімацій. При цьому, зображення може бути, як статичним, так і динамічним. А якщо говорити про сфери застосування, то LED рухомий рядок підійде абсолютно до будь-якого виду бізнесу і роду діяльності.

Світлодіодні рухомі рядки: призначення і функціонал

Що ж насправді являють собою LED-рядки, що рухаються? Насправді все дуже просто. Це електронний пристрій в основі якого лежить велика кількість світлодіодів (лампочок) підвищеної яскравості, які ми бачимо як точки. Вони призначені для подачі нескладних текстових і графічних зображень, можлива накладка різних ефектів і GIF анімацій. При цьому, зображення може бути як статичним, так і динамічним  рухатися з права на ліво. Не дарма ж рядки називаються «рухливими».

Основні характеристики рухливих рядків:

1 Крок пікселів: 10 мм

8Розмір модуля: 320х160 мм

2 Яскравість: 9 000 кд / м²

9 Дозвіл: 10 000 пксл / м²

3 Режим сканування: 1/4

4 Потужність споживання: 150 Вт / м²

5 Температурний діапазон: -35 ° C до + 50 °

7 Діапазон вологості: 5% -85

10Клас захисту модуля: IP65

ona Термін служби: 10 років

Можливі розміри рухливих LED рядків від компанії «Світлосила»

Насправді світлодіодне полотно це повністю модульна конструкція. Розмір одного модуля становить 32см Х 16 см. Користуючись з чого немає якихось обмежень по його фінішними розмірами, тут все більше залежить від вступних вимог самого замовника.

Популярні розміри:

светодиодные экраны от производителя

Оформіть замовлення прямо зараз!

1 + 2 = ?

Кольори світлодіодів рухливих рядках

Основні типи LED рядків можна спочатку поділити за такими критеріями:

  • Кольорові – здатні зображати різноманітні кольори й відтінки;
  • Однокольорові (монохромні) – білі, червоні, сині, зелені та жовті. Так само є можливість використання декількох кольорів одночасно, це називається «комбінована» рядок;

Способы обновления информации:

В системі зміни завдання LED рядка, що рухається все продумано з точки зору користувача до найдрібніших дрібниць. Через те, що необхідна для виведення на екран рядка, що рухається інформація може міняти свою актуальність кожен день. Для зміни програми або виведеної інформації, необхідно провести нескладні маніпуляції по з’єднанню її з ПК. Тут на вибір користувача, але найбільш комфортними є LAN, Wi-Fi, Ethernet або радіоканал (RF).

У базовій комплектації оновлення проводиться завдяки синхронізації інформації з флеш-накопичувача, на який були попередньо завантажені програмні файли

Додаткові переваги

У базовій комплектації, всі рухливі LED рядки оснащені вбудованим таймером запуску і відключення програм, енергонезалежною пам’яттю, що дуже актуально при стрибанні подачі електроенергії. Крім цього, рухомі рядки мають на вибір користувача велика кількість додаткових спецефектів.

Наприклад, рух тексту можна встановити як з права на ліво, так і навпаки, або ж з верху в низ і від низу до верху. При цьому, всі ці маніпуляції можна проводити в режимі подачі однієї й тієї ж інформації. Ну і, природно, можна регулювати швидкість подачі інформації, виставляти паузи між інформаційними блоками, вибирати різні шрифти, кольори, і багато іншого.

Якщо вас зацікавив даний вид продукції або ви вже прийняли рішення замовити рухливі LED рядки, зв’яжіться з фахівцями нашої компанії за телефонами вказаними на сайті, або ж замовте зворотний дзвінок до вас. Ми гарантовано підберемо для вас найкраще рішення!

Приклади використання рухомих рядків