Главная » Каталог » Медіавивіски

LED медіавивіски

LED медіавивіска по праву гордо має звання вивіски XXI століття. І це дійсно так, адже набагато приємніше бачити барвисте, яскраве рекламне або інформаційне зображення або відеоролик. Це пов’язано ще і з тим, що в наш час інтернету, телебачення, різноманітних гаджетів, складно чимось здивувати. І тому складність завдання по залученню уваги збільшується в рази.

LED медіавивіска – це відповідь на питання!

Погодьтеся, адже цікаве мінливе зображення на телевізорі набагато більше привертає нашу увагу ніж, скажімо, картина? Саме тому, якщо ви вирішили замовити світлодіодну медіавивіску, це правильне рішення. Вкладені кошти дуже швидко повернуться до вас у вигляді підвищення рівня продажів, а це, погодьтеся, в будь-якій сфері бізнесу, найважливіше.

Переваги використання LED відеовивісок

  • Дає можливість розміщення яскравого динамічно ролика;
  • LED відеовивіска може бути БУДЬ-ЯКОГО бажаного вам розміру;
  • Яскрава “жива” картинка привертає на 30% -40% БІЛЬШЕ уваги ніж статичне зображення.

Сучасні технології дають можливість створити медіавивіску для самих різних сфер бізнесу. Від щонайпростішого варіанту – «Відчинено», до трансляції рекламних відеороликів вашої продукції або послуг, як всередині, так і зовні приміщення.

Сфери застосування світлодіодних LED відеовивісок можуть бути самі різні: брендові магазини та малі торговельні точки; торгово-розважальні центри (ТРЦ) і бізнес-центри (БЦ); медичні установи й центри; автосалони та АЗС; готельно-ресторанна сфера; фінансові структури та установи та багато іншого.

Популярні розміри кольорових LED відео вивісок:

LED видеовывески

Оформіть замовлення прямо зараз!

2 + 2 = ?

Що таке світлодіодна відеовивіска?

LED Відеовивіска дозволяє транслювати барвисте, яскраве рекламне або інформаційне зображення, динамічний контент і відеоролик.

Вона має вигляд прямокутної панелі з вбудованими в неї кольоровими світлодіодами. Шляхом такого роду початкової конфігурації, розміри вже готової конструкції можуть бути будь-якого розміру і будь-якої форми, тут все за бажанням замовника. Але традиційними все ж залишаються стандартні конструкції прямокутної форми.

Готова конструкція монтується на фасад будівлі, або ж кріпиться перпендикулярно до стіни, для кращого кута огляду (особливо це актуально в місцях з підвищеною прохідністю народу). При цьому, немає абсолютно ніякого значення розміщена вона горизонтально або вертикально. В такому випадку, все безпосередньо залежить від безпосереднього бажання клієнта і покладених на вивіску завдань.

Типи світлодіодних медіавивісок

Абсолютно всі без винятку LED медіавивіскі діляться на два основних типи: монохромні (однокольорові) і кольорові.

Монохромні LED медіавивіски

Монохромні LED медіавивіскі можуть бути як будь то одного певного кольору (червоного, білого, зеленого, жовтого, синього, рожевого), так і поєднувати в собі кілька колірних рішень комбінований тип.

светодиодная led вывеска на фасаде здания

Повнокольорові LED медіавивіски

Повнокольорові ж LED відеовивіски, своєю чергою, здатні зображати всі кольори, фони, і транслювати не просто текстовий супровід, а практично повноцінні рекламні ролики і слайди.

светодиодная led вывеска

Якщо ви вирішили купити світлодіодну LED медіавивеску або просто хочете отримати додаткову інформацію щодо технічних питань, питань пов’язаних з виробництвом, установкою та іншим, зв’яжіться з менеджерами нашої компанії за телефонами вказаними на сайті, або заповніть форму «Зворотній зв’язок».

Приклади використання світлодіодних вивісок

Установка LED відеовивіски дозволить вам почати рекламну кампанію свого бізнесу негайно! Такого роду інвестиція не раз визначалася клієнтами нашої компанії як прибуткова.