Главная » Каталог » Медіаштендери

LED МЕДІАШТЕНДЕРИ

LED медіаштендери спровокували справжню революцію в зовнішній рекламі. І компанія Світлосила із задоволенням познайомить підприємства і комерційні структури з такою унікальною продукцією. Використовувати світлодіодні медіаштендери можна практично в будь-якій сфері діяльності, кожен бізнесмен знайде місце для світлодіодного екрана.

Світлодіодні медіаштендери від компанії Світлосила в Києві

Найбільшу популярність світлодіодні медіаштендери мають у сфері надання послуг, коли потрібно яскраво уявити себе серед конкурентів. Це заклади громадського харчування, магазинчики вітрини яких виходять на вулицю, квіткові крамниці, пункти страхування, аптеки, банки.

LED медіаштендери виконують відразу кілька функцій: привертають увагу перехожих і потенційних клієнтів, несуть в собі інформацію про компанію і послуги, вигідно вирізняють із-поміж конкурентів.

Компанія Світлосила пропонує послуги з виготовлення LED медіаштендеров в будь-яких варіаціях, розмір і колірні рішення можна вказувати. Можна вибрати односторонні або двосторонні. Наша продукція стане яскравою і довговічною рекламою Вашого закладу.

Переваги LED медіаштендеро

  • Компактні розміри й мобільність. LED медіаштендери легко переносяться з місця на місце, можна швидко змінювати дизайн приміщення.
  • Яскравість. Спеціальна технологія дозволяє зробити картинку на медіаштендере максимально яскравою і чіткою.
  • Унікальність. Цей вид зовнішньої реклами ще тільки входить в ужиток, власникам різних закладів потрібно поспішити, щоб стати першими, хто прикрасить заклад так оригінально.
  • Простота в експлуатації. LED медіаштендер не є стаціонарним, не вимагає реєстрації.
  • Велика кількість інформації. На згадку можна завантажувати багато різної рекламної інформації.
  • Надійність. Працюють в різних погодних умовах, їм не страшні опади та мінусова температура.
  • Міцність. Міцний корпус не дозволить зламати або пошкодити виріб вандалам.

Приклади LED медіаштендерів