Главная » Каталог » LED Табло

ІНФОРМАЦІЙНІ LED ТАБЛО

Використання електронного LED табло для інформування споживачів своїх послуг, підвищує довіру клієнтів та партнерів до вашої компанії. А так же створює додатковий високий імідж на тлі конкурентів.

Наша компанія займається виготовленням на замовлення електронних табло для різних сфер бізнесу та призначення. Наприклад, особливою популярністю, LED табло користуються у сфері спорту, а так само в аеропортах і у сфері транспорту (аеропорти, авто і ЖД вокзали)

Особливості та переваги інформаційних LED табло від компанії «Світлосила»

Якщо говорити про переваги LED табло, то на перший план хочеться винести їх яскравість і багатозадачність. Вони здатні відразу вивести на екран великий обсяг інформації, при цьому подача  чітка, добре читається і зрозуміла користувачам. Саме тому вони найчастіше використовуються для подачі електронних розкладів поїздів, навчальних закладів, кінотеатрів. Застосовуються також на автозаправних станціях, різних спортивних комплексах і об’єктах.

Вартість LED табло

Однозначної відповіді на питання ціни на LED табло немає. Бо вартість формується виходячи з великої кількості параметрів, починаючи від розміру і закінчуючи передачею кольору. Найпростіший варіант, а значить найекономніший, це табло з діодами червоного кольору, де відстань між діодами становить 10 мм (розмір кроку). Якщо говорити про менш бюджетних варіантів — це повнокольорові SMD панелі з кроком по 2 і 3 мм.

Всі світлодіодні табло виготовляються індивідуально під замовлення клієнта. Вони можуть бути будь-якого розміру, конфігурації й кольору. Для того що б замовити у нас електронне LED табло, вам достатньо зв’язатися з нашими менеджерами за вказаними на сайті телефонами або заповнити електронну форму заявки.

Приклади інформаційних LED табло