Главная » Каталог » Комплектуючі

Оптові ціни на комплектуючі для LED екранів і рядків

Компанія «світлосила» пропонує Вам високоякісні комплектуючі для LED-екранів світлодіодних рядків. Ми знаємо понад 300 заводів, що спеціалізуються на виробництві LED-екранів та світлодіодних модулів, які наші фахівці повністю вивчали та тестували саму продукцію. Більшість компаній-виробників знаходиться в Тайвані і КНР. Наші фахівці не просто провели всі необхідні тестування, а й розробили технічні можливості для адаптації виробів в умовах українського ринку.

Ми працюємо тільки з кращими матеріалами та комплектуючими

Багато мікросхеми допрацьовуються вже безпосередньо в нашому офісі, а сьогодні ми готові запропонувати якісні екрани на українському ринку за прийнятними оптовими цінами. Світлодіоди, які ми використовуємо при виготовленні виробів це світлодіоди виключно високої якості. Саме тому ми можемо з упевненістю гарантувати високу якість всіх виробів, що продаються нашими фахівцями на ринку України.

Світлодіодна продукція «світлосила» – це високоякісні вироби, які повністю відповідають світовим стандартам якості, що підтверджується численними сертифікатами.

Пропонуючи високоякісні світлодіоди, ми впевнені, що вони прослужать Вам довгі роки, зберігаючи повний функціонал і працездатність.

Ми співпрацюємо з багатьма великими компаніями та приватними дилерами, але для кожного ми готові запропонувати умови вигідної покупки. Купуючи світлодіоди в «Світлосилі», Ви гарантовано отримуєте продукцію високої якості за мінімальною оптовою ціною.

Якість світлодіодної продукції

Переконатися в якості світлодіодів нашого виробництва Ви можете, ознайомившись попередньо з сертифікатами якості. Крім того, ми завжди готові відповісти на Ваші питання і проконсультувати, щоб Ваша покупка виявилася максимально вигідною.

Виникли питання? Телефонуйте, ми завжди готові допомогти з вибором і задовольнити Ваші потреби в наявності якісних і недорогих світлодіодів.