Главная » Каталог » Інформер валют

LED Табло обміну валют

Невід’ємним атрибутом пунктів обміну валют або банків є вивіски, які інформують перехожих про певні сервіси, зміни в курсі валют і т.д .. Кращим варіантом вивіски є електронне табло. Його популярність обумовлена ​​можливістю постійно міняти інформацію, яскраво виділяти її.

Сучасні світлодіодні інформери обміну валют

По суті, якісне led табло обміну валют виділить пункт серед конкурентів. За бажанням замовника на екрані може бути присутні не тільки дані про поточні курси валюти, але і додаткова інформація, така як режим роботи пункту, час, дата, температура повітря та інші необхідні дані. Таким чином, Ви підкреслите свою турботу про клієнтів.

Тепер можна назавжди забути про незручні стенди, на яких необхідно було оновлювати інформацію вручну. Використовуйте сучасні засоби, вигідно виділяйтеся серед конкурентів. Курс валюти змінюватися досить часто, іноді й кілька разів на день. Тепер тримати клієнтів в курсі всіх змін на валютному ринку легко і просто. Світлодіодне табло нового покоління це зручність у користуванні, ефективність, довговічність і відмінна якість.

  • Сучасне
  • Доступне
  • Багатофункціональний
  • Легкокероване

Різновиди електронних LED табло обміну валют

Брендовані табло обміну валют

Світлодіодне табло, яке показує інформацію з обміну валют, складається з двох частин. На верхній частині показуватися назва компанії або банку, загальна інформація про фінансову діяльність фірми. Друга частина центральна, на ній зображатися вся інформація про курси валют. Символи світової валюти виконані з діодів швидкого монтажу. Табло виготовляється за індивідуальним замовленням, набір і кількість валют, як і колірні рішення, можуть бути різними.

наружное табло обмена валют в украине

Полусвітлодіодное табло обміну валют

Світлодіодне табло, яке показує обмін валют, складається з двох частин. На верхній частині зображається назва компанії, банку, логотип компанії або загальна інформація про фінансову діяльність. Друга частина центральна, складається з осередків, кожна з яких показує курс певної валюти. Символи світової валюти виконані з діодів синього, зеленого і білого кольорів. Табло виготовляється за індивідуальним замовленням, набір і кількість валют, як і колірні рішення, можуть бути різними.

наружное табло обмена валют в киеве

Табло обміну валют європейського формату

LED табло з інформацією про обмін валют умовно можна розділити на два поля. У верхній частині екрану показані символи валют, в різних кольорах. Вони виконані з діодів синього, білого і зеленого кольору. Центральна частина табло показує курс валют, у відповідність з кольором певного значка, зазначеного у верхній частині. Табло виготовляється за індивідуальним замовленням, набір і кількість валют, як і колірні рішення, можуть бути різними.

наружное табло обмена валют киев

Багатофункціональне LED табло обміну валют

Повноколірний світлодіодний екран, який показує інформацію про обмін валют, складається з декількох полів. Налаштовуючи кожну зону, яка відповідає за показники курсу, назва компанії або банку, інформацію про діяльність компанії, можна вибрати будь-який колір і відтінок. Величезний вибір з 16,7 млн. Колірних рішень дозволить оформити табло в відтінках, максимально наближених до корпоративних кольорах компанії. На екран можуть також виводитися відеоролики про діяльність фірми, актуальні новини фінансового ринку і т.д. Даний виріб виготовляється за індивідуальним замовленням, враховуючи побажання клієнта.

наружное табло обмена валют

Якщо ви вирішили оформити замовлення, або, можливо, у вас з’явилися додаткові питання технічного або організаційного характеру зв’яжіться з представниками нашої компанії за телефонами сайту, або ж залиште заявку для зворотного зв’язку. Вся необхідна інформація буде надана вам в найкоротші терміни.

Приклади LED табло обміну валют