Главная » Каталог » Додаткові опції

Додаткові опції до світлодіодних екранів від компанії Світлосила

Чим хороші екрани «Світлосила»? Ми розповімо докладніше, і Ви переконаєтеся в багатофункціональності такої покупки, а також її максимальної вигоди.

Опції, які роблять використання комфортним

1.Безрамкова технологія. У корпусах LED екранів і медіавивесках відсутні алюмінієві профілі (відсутня рамка). Міцність екрану вище всяких похвал. Ви можете зробити замовлення на виготовлення безрамкової конструкції в потрібному розмірі.

2. Керуйте екраном за допомогою Wi-Fi. Програма для управління може бути встановлена ​​на будь-який гаджет: комп’ютер, ноутбук т.д. Ви можете встановити Wi-Fi модуль в екран, який буде роздавати мережу і працювати за підключеної програми.

3. Керуйте екраном через LAN кабель. Хочете мати дистанційне керування екраном? Без проблем! LAN кабель дозволяє управляти конструкцій на відстані до 1000 метрів.

использование led продукции в помещении

большой внутренний led экран в помещении

4. Керуйте екраном через інтернет. Це може бути інтернет-провід або ж мобільне підключення. У Вас буде можливість змінювати контент, керуючи з будь-якого куточка Землі. Все що для цього потрібно установка OC Windows в саму конструкцію.

5.Дзеркальне зображення контенту. Вам не потрібно робити настройки з двох сторін. Досить зробити програмні установки для одного боку LED екрана, щоб отримати дзеркальне зображення з іншого боку.

6. Вибирайте колір екрану. Чи не хочете мати стандартний чорний корпус? Ми зробимо корпус в потрібному кольорі, з огляду на кольорову гаму вивіски.

7. Зчитувати параметри температури, вологості й рівня освітленості. Всі ці параметри будуть виводитися на екран, що забезпечує спеціальними вбудованими датчиками.

8.Використовуйте «режим відео». Якщо Вам потрібно якісно показати кілька відтінків, така опція стане справжньою знахідкою. Вивіска буде зображати всі необхідні відтінки в високій якості.

9.Захист від високих температур. Даний функціонал необхідний при установці екрану в умовах підвищених температур. Якісна система охолодження виключить ймовірність перегріву.

10. Збільшуйте кабель до потрібних розмірів. Подовжити кабель ми зможемо до потрібних Вам параметрів.етрів.

11.Індивідуальне виготовлення кріплень. З огляду на розміри медіавивескі, наші фахівці створять відповідні кріплення.

12. Робіть online трансляції. Виводь зображення для перегляду в режимі реального часу

13.Ексклюзивний відео-ролик. Вам потрібно привернути увагу? Ми знаємо, як це зробити максимально ефективно і професійно. Ви можете замовити розробку ексклюзивного відео-ролика для всіх типів LED екранів.

большой внутренний led экран