Главная » Каталог » Для транспорту

LED панелі ДЛЯ АВТОМОБІЛЯ від компанії Світлосила

Часто в таксі, маршрутках, комерційних автомобілях можна зустріти рухомі LED рядки. Ефективність такої реклами досить висока, особливо вона стає помітна в пробках. Автомобільний рухомий рядок підключається до прикурювача. Обладнання створено спеціально для транспорту, тому воно не боїться вібрації та екстремальних умов.

Автомобільні рухомі LED рядки

У порівняння зі звичайною автомобільна LED рухомий рядок тонше у 2 рази. Полегшений тонкий корпус зручно кріпиться до будь-якої частини автотранспорту. Рухомі рядки можуть бути виконані в будь-якому кольорі. Устаткування управляється через флешку, USB провід, пульт. Як опцію можна встановити управління віддалено через Wi-Fi.

Автомобільні LED екрани

Світлодіодні LED екрани, що встановлюються на кузов автомобіля, багато в чому відрізняються від звичайних статичних екранів. Для пересувних конструкцій автотранспорту необхідна надійна система кріплення, додаткова герметизація самого екрану, а також заміна деяких мікросхем. Тільки після повної модернізації LED екран можна використовувати в транспорті в якості реклами та інформаційного поля.

Електронне табло на авто – найефективніша реклама!

Мобильные LED Экраны

Використання мобільних LED екранів вважається найбільш ефективною рекламою, люди звертають увагу і залишають в пам’яті все те, що Ви будете розповідати з екрана. Ми пропонуємо послуги з установки світлодіодного екрана на транспорт.

В асортименті представлені вироби різних видів і розмірів. У відповідність з маркою і моделлю транспорту, інженери нашої компанії розроблять міцну і зручну систему кріплення саме у Вашому випадку.

Що стосується пересувних LED екранів, то вироби такого типу можна розділити на автономні, здатні працювати при русі автотранспорту та екрани зі звичайною системою живлення, що працюють від розетки тільки тоді, коли машина стоїть.

Компанія “Світлосила” не раз стикалася з завданнями по установки екрану на автомобіль. У нас є величезний досвід і знання цієї справи. Як звернутись нами, і ми відповімо на будь-які питання.

Приклади рядків, що рухаються і LED екранів для авто