Главная » Каталог » Аптечний хрест

Аптечні LED хрести від компанії Світлосила

Щоб позначити аптечний пункт часто використовую вивіску у вигляді хреста. Величезною популярністю користуються аптечні LED хрести від компанії «Світлосила», які мають ряд незаперечних переваг, якщо порівняти їх зі звичними для всіх вивісками. Це найефективніший спосіб  виділити аптеку, привернути увагу покупців, через те, що конкуренція у сфері фармацевтики неймовірно велика.

Чому саме LED аптечний хрест?

Відповідь на це питання лежить на поверхні  все яскраве привертає увагу! За дослідженнями маркетологів, погляд навіть безцільно йде повз перехожого обов’язково зупиниться хоч на частку секунди на яскравому руховому предметі. Для людської підсвідомості цього цілком достатньо, щоб проаналізувати потрібність чи непотрібність побаченої інформації.

Власна виробнича база і фахівці високого рівня дозволяють компанії «Світлосила» реалізовувати проекти будь-якої складності.

Переваги світлодіодних аптечних хрестів

  • Аптечний LED хрест вигідно виділяє аптечний пункт серед конкурентів. За статистикою прибуток і відвідуваність збільшується в кілька разів.
  • Стійкі до пошкоджень. Довговічна вивіска, яка не боїться ні мінусових температур, ні опадів, ні механічних пошкоджень.
  • Енергоспоживання невисока.
  • Унікальний дизайн вивіски.

LED хрест для аптеки може бути виконаний у двох розмірах, в монохромному або кольоровому  рішенні, інформувати та нести в собі зображення назви аптеки, логотип, відмітні знаки. Можна розмістити інформацію про режим роботи аптеки, температурі повітря, часу, таким образів розташувати до себе покупців. Світлодіодний хрест або LED медіавивіска будуть помітні на відстані, і виділять саме Вашу аптеку, навіть якщо поруч буде ще кілька пунктів.

Різновиди одноколірних аптечних LED хрестів

Одноколірні АК-64

LED аптечный крест монохромный

305$ — односторонній

566$ — двосторонній

ХАРАКТЕРИСТИКА:

Залишити заявку

0 + 6 = ?

Одноколірні АК-96

LED аптечный крест монохромный

590$ —односторонній

1100$ —двосторонній

ХАРАКТЕРИСТИКА:

Залишити заявку

Різновиди повнокольорових аптечних LED хрестів

Повнокольоровий АК-RGB-64

аптечный led крест

580$ —односторонній

1040$ —двосторонній

ХАРАКТЕРИСТИКА:

Оставить заявку

Повнокольоровий АК-RGB-96

аптечный крест

1100$ —односторонній

2090$ —двосторонній

ХАРАКТЕРИСТИКА:

Оставить заявку

Приклади аптечних LED хрестів